* Naše koťátka jsou odchovaná s průkazem původu a registrací Fife ( koťátka bez PP u nás opravdu nenajdete)

* Koťátko svěříme jen do nejlepších podmínek, smlouvu podepisujeme pouze s přímým majitelem starším 18ti let.

* Koťátko předáváme pouze přímému majiteli, se kterým smlouvu podepisujeme.

* Koťátko neprodáme třetí osobě ( třeba jako dar pro něhoho jiného) ani pro další přeprodej.

* Koťátko do chovu svěříme jen malým registrovaným chovatelským stanicím 

* Nepodporujeme klecový chov a nikdy by jsme nesvěřili náš odchov chovatelkým stanicím a do zemí, které klecový chov podporují.

* Zájemce o koťátko poprosím o pár řádků o sobě, o prostředí ve kterém by naše koťátko žilo, o členech rodinky - i zvířátka.

* Zájemci o koťátko, kteří doma kočičku ještě neměli, zjistěte si prosím, zda li netrpíte Vy nebo Vaše děti těžkou alergií na kočičí srst. Předejdeme tím tak možným zdravotním problémům.

* Velmi pečlivě vybíráme nové rodiny (majitele) našich koťátek. Náš odchov svěříme jen do nejlepších podmínek, kde bude koťátka milované, hýčkané, opečovávané, kde nebude trpět samotou, stresem a nedostatkem. Ne každému, který si o koťátko řekne, svůj odchov světříme!!!

* Pokud uvidíme že jsou k sobě dvě koťátka fixovaná, budu jim pokud možno hledat společný domov kde budou vyrůstat spolu. Dvě koťátka si lépe zvyknou v novém prostředí, budou si oporou a budou si společně hrát a dovádět.

* Před závaznou rezervací požadují osobní návštěvu, na které poznáte naše kočičky, koťátka, prostředí, ve kterém vyrůstají, seznámíme se a popovídáme si.

* Před závaznou rezezervací koťátka zasílám kupní smlouvu na email k přečtení a odsouhlasení. Až poté je možná závazná rezervace a složení rezervačního poplatku na účet.

* Za závaznou rezervaci koťátka považuji složení rezervačního poplatku/jistiny ( 1/3 ceny nebo dle domluvy - v případě zrušení rezervace kupujícím je rezervační poplatek/jistina nevratný!!!) bude sloužit jako úhrada zvýšených nákladů a ušlého zisku (tj. finanční ztrátu způsobenou nemožností nabídnout kotě jinému zájemci).           

* Vyhrazuji si právo odstoupit od smlouvy - po složení rezervačního poplatku ( v případě zrušení rezervace chovatelem je rezervační poplatek vratný)

* Naše malá koťátka odchází do nového domova nejdříve od 16tého týdne věku a déle, řádně očkovaná ( vakcinací Purevax RCP (Calicivirus, panleucopeniae a rhinotracheitidis), několikrát odčervená, čipovaná, s registrovaným pet pasem (europasem), s originálním rodokmenem, s řádnou kupní smlouvou, chovatelkým servisem a balíčkem do začátku. Koťátka určená na mazlíka odchází do nových domovů již kastrována (Pet)

* Genetické testy rodičů našich koťátek jsou k nahlédnutí. Všechny naše chovné kočičky a kocourci jsou testovaní na Hcm, Pkd, Pk def, Sma, Pra, Felv a Fiv.

* Koťátka, která nejsou do chovu, odchází do nových rodin již kastrovaná  (nesmlouvám o kastracích)

* Koťátka jsou určená pouze do bytu / domu ( ne na volné venkovní vypouštění, kde jim hrozí mnoho nebezpečí). Pouze do venkovního krytého výběhu ( voliéry, vycházky na kšírách)

* V případě zjištění zanedbání péče (nedostatek čisté vody a krmení, zanedbaná péče o srst, špatná nebo žádná veterinární péče,...) či jakého koliv týrání koťátka ( ať fyzické či psychické), vyhrazuji si právo odebrání kotěte zpět, což je uvedeno i ve smlouvě!! Bez finanční náhrady.

* S novými majiteli našich koťátek jsme v úzkém kontaktu, jsme velice rádi za informace (jak se koťátku daří, jak roste, prospívá), videa nebo fotečky,.......

* Pokud by Vám vadilo nás informovat o našem odchovu ( zprávy, fotečky,..) prosím obraťte se na jinou chovateskou stanici. Na našich kočičkách a miminkách nám záleží a jsme rádi informovaní. Odchodem koťátka do nové rodiny to pro nás nekončí

* Velice ráda pomůžu a poradím :o) neváhejte se na mě obrátit

 

                   Děkuji Všem za přečtení

                                             

     Na veškeré fotografie a články na webových stránkách chovatelské stanice Felina Mondo*Cz se vztahují autorská práva.....